Podsumowanie tygodnia sposobem na bardziej efektywne życie?

Podsumowanie tygodnia sposobem na bardziej efektywne życie?

Dzisiaj długo wyczekiwany piątek. Ci nieco sprytniejsi, mogli sobie zorganizować dziewięć dni wolnego biorąc jedynie 3 dni urlopu. Tak czy inaczej wiosenna atmosfera zachęca do zajęcia wygodnej pozycji na leżaku i… Przemyślenia swojego życia na nowo! Dzisiaj podam Wam przepis na to, jak uczynić swoje życie bardziej efektywnym i wartościowym. Zapraszam do lektury!

Co będziemy potrzebować?

Pierwszą rzeczą, jaką będziemy potrzebować będzie komputer, lub dla bardziej tradycyjnych z was, zeszyt i długopis. Z pewnością przyda się też 10 minut w tygodniu, aby prowadzić odpowiednie notatki. Ale Tomek, ja nie mam czasu… Wszyscy wielcy tego świata stosują lub stosowali tę metodę za swojego życia, w mniej lub bardziej rozbudowany sposób. Jeśli sądzisz, że jesteś bardziej zapracowany niż Benjamin Franklin, Albert Einstein czy Napoleon, to jest mi niezmiernie miło, że poświęcasz swój cenny czas na lekturę właśnie mojego bloga ;).

Na jakie pytania będziemy sobie odpowiadać?

  1. Co w ostatnim tygodniu zrobiłem dla samego siebie?
  2. Co w ostatnim tygodniu zrobiłem dla innych?
  3. Czego nowego  się nauczyłem w ostatnim tygodniu?
  4. Co ciekawego przydarzyło mi się w ostatnim tygodniu?
  5. Co w ostatnim tygodniu mogłem zrobić lepiej?
  6. Jaką wartość w ostatnim tygodniu dałem światu?
  7. Z czego w ostatnim tygodniu jestem dumny?

Podejdź do zadania z chłodną głową. Poświęć 6 tygodni na analizę swojego życia. To tylko 60 minut, jedna godzina, która może zmienić Twoje podejście do wszystkiego. Z początku odpowiedzi na niektóre z powyższych pytań będą trudne. Wraz z upływem czasu będziez sam szukał wartości, które możesz dać innym ludziom, a wraz z twoją zmianą mentalną ciekawe wydarzenia będą same pchały się do Twojego życia. Jeśli po sześciu tygodniach nie zauważysz żadnej zmiany, napisz do mnie prywatną wiadomość. Dostaniesz wówczas godzinne konsultacje dotyczące inwestowania w rynek kryptowalut całkowicie za darmo. Brzmi kusząco prawda? Do dzieła!


Jeśli chcesz możesz pobrać szablon kwestionariusza 

⇓TUTAJ⇓


Zapisz się do Newslettera!

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.