#4 Kryptowaluty 2018 roku – Cindicator (CND)

#4 Kryptowaluty 2018 roku – Cindicator (CND)

Kto z Was nie chciałby mieć za doradcę biznesowego Warrena Buffetta? Podejrzewam, że mało kto. Dzięki dzisiejszemu artykułowi, dowiesz się jakie dodatkowe narzędzie możesz wykorzystać do analizy potencjału swoich inwestycji, a tym samym zwiększyć ich rentowność. Zainteresowany? Zapraszam do lektury!

Opis Idei Cindicator

CND to nowatorskie połączenie Inteligencji maszyn z społecznością inwestorów. Należy nadmienić, że Sindicator nie zamyka się tylko i wyłącznie na rynek kryptowalut, ale analizuje też inne segmenty rynku. Idea jaka przyświeca od momentu powstania twórcom, to dać uczestnikom sieci CND możliwie wiarygodne prognozy rynku i umożliwić tym samym generowanie przewidywalnych i dużych zysków.

Jak działa Cindicator?

Cindicator oferuje swoim użytkownikom dwie aplikacje. Dzisiaj skupię się na pierwszej tj. Cindicator Bot 1.0, druga (Cryptometer Bot 2.0) jest równie ciekawa, wymaga jednak posiadania miliona tokenów. Wspomnę dla zainteresowanych, że jej główną funkcją jest analiza różnicy kursów na różnych giełdach i umożliwienie użytkownikom zarabiania na arbitrażu. Wracając do Cindicator Bot’a dzięki hybrydowemu połączeniu społeczności oraz AI umożliwia ona generowanie analiz rynku. W jaki sposób? Algorytmy CND analizują dane statystyczne, wykresy oraz przeprowadzają analizę fundamentalną rynku. Dzięki machine learning, analizy są z każdą chwilą coraz dokładniejsze, a społeczność ocenia ich słuszność. Za trafne recenzje analiz użytkownicy otrzymują co miesiąc zasilenie konta tokenami CND, kwotą zgodną co do ilości i dokładności recenzji danego analityka.

Dlaczego stawiam na Cindicator?

Ci, którzy znają mnie od dłuższego czasu wiedzą, że jestem ogromnym propagatorem rozwoju sztucznej inteligencji, automatyzacji oraz wszystkich sposobów na ułatwianie życia. Wspierając projekt Cindicator wiem, że idea, która przyświeca twórcom tego projektu przyśpieszy, ułatwi i upewni mnie w podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Jestem świadom tego, że jako jedna osoba nie jestem w stanie wyciągnąć nawet 10% z dziennie pojawiających się informacji w tematyce samego Bitcoina. Ogrom wiedzy i materiału do analizy już na obecnym etapie może przytłoczyć. Rynek kryptowalut ma niespełna 10 lat, jest wart 600 miliardów dolarów, a % ludzi, która miała z nim styczność jest relatywnie bardzo mała. Narzędzia ułatwiające analizę rynku dopiero będą rozkwitać, a Cindicator będzie pierwszym z nich.

 

WWW Projektu: CND

Moja perspektywa zysku w 2018 roku: <500%

Kupisz m.in rejestrując się na: Binance

Wykresy przeanalizujesz na: Coin Market Cap

Chcesz więcej? Zapisz się do Newslettera! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.