#3 Kryptowaluty 2018 roku – Ethos (ETHOS)

#3 Kryptowaluty 2018 roku – Ethos (ETHOS)

Kto z Was nie stał nigdy przed trudnym wyborem: jaki portfel wybrać? Wybór ten jest o tyle trudny, że wallety dają różny poziom zabezpieczenia naszych środków jak również większość walut, zwłaszcza tych mniej mainstreamowych posiada swoje dedykowane portfele. Jak się w tym nie pogubić? Odpowiedź daje Ethos – idea, która może uprościć przechowywanie naszych kryptowalut.

Opis Idei Ethos

Ethos to narzędzie do przechowywania, handlu oraz dywersyfikacji środków zainwestowanych w kryptowaluty. Dzięki prostemu interfejsowi oraz postawieniu na przyjazny użytkownikowi UX, Ethos zyskuje stopniowo coraz większe zainteresowanie. Zainteresowanie jest tym większe, że Ethos pomija tematykę ściśle techniczną. Nie zanudza swoich użytkowników terminami takimi jak ERC20, klucz prywatny, klucz publiczny czy hashowanie. Ethos daje to, co jest potrzebne na początku drogi, którą dzięki temu narzędziu jest łatwiej rozpocząć.

Jak działa Ethos?

Ethos to rozproszony, zdecentralizowany portfel kryptowalut. Docelowo zespół deweloperski planuje wsparcie dla wszystkich walut znajdujących się na rynku oraz niektórych projektów w fazie ICO. Dzięki decentralizacji nasze klucze prywatne są dużo bardziej bezpieczne niż w przypadku przechowywania ich na portfelu w giełdzie, lecz nie daje bezpieczeństwa, jakie gwarantuje zastosowanie portfela fizycznego lub papierowego. W zamian od twórców otrzymujemy możliwość szybkiego transferowania środków, szybkiego i taniego wymieniania walut jak również dywersyfikacji środków za pomocą jednego kliknięcia.

Dlaczego stawiam na Ethos?

Jedno nie ulega wątpliwości – kupowanie i przechowywanie kryptowalut na dzień dzisiejszy nie jest proste. Wymaga utworzenia i zweryfikowania konta na giełdzie, późniejszego stworzenia portfela i przechowywania na nim naszych walut. Gdy chcemy „zcashować” nasze środki, formalności jest jeszcze więcej. Ethos ułatwia życie, dlatego stawiam właśnie na nią. Przede wszystkim daje możliwość ludziom niezorientowanym w temacie kryptowalut stopniowego zagłębiania się w meandry tej tematyki. Kto z Nas nie był zagubiony po pierwszym zalogowaniu np. na Bit Finex? No właśnie… Ethos „spłyca” branżę, co na obecnym etapie może dać duży zastrzyk gotówki dla całego Market Cap’u. Zapoznaj się z poniższymi linkami i podziel się swoją opinią w komentarzu.

 

WWW Projektu: ETHOS

Moja perspektywa zysku w 2018 roku: <400%

Kupisz m.in rejestrując się na: Binance

Wykresy przeanalizujesz na: Coin Market Cap

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.